Наші послуги

Товарознавча експертиза

Проведення судової товарознавчої експертизи необхідно для встановлення якості продукції, перевірки відповідності її параметрів характеристикам, заявленим в документації. Оцінка якості товарів може здійснюватися як для окремо взятої одиниці, так і для цілої партії.

Протидія рейдерським захопленням

Аналітика документів та ситуації. Прорахунок можливостей протидії несанкціонованого доступу до матеріальних ресурсів. Розробка стратегії та пошук документації, яка допоможе уникнути захопленню майна.

Пошук боргів

Ви винні грошей великої компанії, банку і хочете заощадити? Проведемо пошук вимог до них для заліку зустрічних вимог, обнулення заборгованості.

Мирне врегулювання боргу

Хочете мирно розійтися по боргах з кредитором? Ми супроводимо витрата між Вами за найкращою ціною, врегулюємо всі нюанси припинення боргу.

Пошук покупця на проблемний актив

Хочете продати свою іпотеку? Ми супроводимо і допоможемо знайти покупця на об'єкт в будь-якому регіоні України. Супроводимо продаж, оплату об'єкта.

Підбір консультантів

Допоможемо знайти кращого консультанта по юридичному, фінансового консультування для вирішення Вашої боргової проблеми.

Очищення проблемного майна

Допомагаємо очистити і захистити придбаний проблемний актив, оформити право власності на проблемний актив, працюємо з боржником по звільненню їх майна.

Юридичні послуги з супроводу боргу

Допоможемо супроводити Вашу заборгованість перед банком, захистити від "зацікавлених" третіх осіб і провести переговори з кредитором для вибору кращої ціни продажу боргу на Ваше ім'я або вказаної Вами особи.

Пошук цікавого банківського майна

За Вашими параметрами зробимо пошук цікавого банківського майна: балансового рухомого та нерухомого, права вимог з заставами і без.

Пошук інвестиції на покупку боргу

Якщо не вистачає грошей, допомагаємо знайти ресурс на покупку заборгованості, перекредитування.

Супровід покупки боргу

Запропонуємо кращу фінансову компанію і супроводимо покупку Вашого або чужого боргу, організуємо всі документи і платежі.

Стеження за продажем боргу

Стежимо за продажем Вашого боргу і повідомляємо Вам про виставлення кредиту на продаж (аукціон), відстежуємо ціну, заздалегідь попереджаємо про торги, збираємо інформацію про зацікавлених купити борги.

Заказать звонок
+
Жду звонка!
Написати в телеграм